ENGLISH

HotmixPro Creative


HotmixPRO Creative'in üstün, eşsiz özelliği, 190°C'ye (374°F) varan sıcaklıklarda pişirilmeyi ve aynı hazırlık sırasında doğrudan 24°C'ye (-11,2°F) soğutmayı gerektiren kremalar, soslar ve reçeller gibi şekerin karamel hale getirilmesini başarılı bir sonuca ulaşmayı temin etmek için tarifler hazırlanırken sürekli dikkat ve tekrarlanan kontroller gerektiren birçok ara adımı ortadan kaldırarak pişirebilmesidir.

Ultra hassas sıcaklık kontrolü sayesinde malzemelerin tamamı hazneye koyulabilir ve arzu edilen sonuca minimum zorlukla ulaşma rahatlığı sunar, elektronik olarak kendi tariflerinizi basit ve dolaysız bir şekilde hafızaya alır.

HotmixPRO Creative, her bir hazırlığın mükemmel bir şekilde gerçekleştirilmesi için doğru hızı seçme imkanı sayesinde aynı zamanda hem ısıtma hem de soğutma sırasında malzemeleri sürekli olarak karıştırabilir. Uygun sıcaklığı belirleme ve koruma imkanı sayesinde gereksiz yere zaman kaybetmeden, kalite garantisini koruyarak sonuçlanan bir şekilde hazırlıklar yapacaktır. En zorlu profesyoneller bile hassas kontrol ile en iyi tarifleri standart hale getiren ve böylece günlük olarak bu tariflerin aynı şekilde her gün hazırlanmasına imkan sağlayan Creative HotmixPRO sayesinde her bir hazırlığın kalitesini arttırma imkanı bulacaktır.

-24 °C'tan (-11.2 °F) to +190 °C'a (374 °F) varan sıcaklık aralığını kullanma şansı, diğer cihazlarla imkansız olan işlemlerin gerçekleştirilmesine olanak sağlar. HomixPRO Creative başarılması güç işlerin kaliteden taviz verilmeden rahatlıkla yapılması, yeni tarifler geliştirilmenin yanı sıra hafızaya alınan birçok tariften birini yeniden yapma gibi sürekli işbaşında bekleme zahmetini ortadan kaldırır ve böylece şimdiye kadar karışık ve hatta bazen imkansız gibi görünen her şeyi daha rahat ve daha kısa sürede yapmanızı sağlar.

Böylece teklifler gelişir ve müşteri memnuniyeti sağlanmış olur. HotmixPRO Creative, sıvıları karıştırabilmek için bir mikser gibi ve her türlü katı içeriği doğrayabilmek için bir kesici gibi çalışabilen özel bıçakları sayesinde kendi türünde benzersiz, yenilikçi çok amaçlı bir makinadır. Bu özelliklerinin yanı sıra, kullanıcılar harika bir ısıtma ve soğutma sistemi bulacaklar. Bu sistem sayesinde -24 °C'tan (-11.2 °F) +190 °C'a (374 °F) varan bir sıcaklık aralığında arzu edilen hızda karıştırma işlemi devam ederken karışımı ısıtıp soğutabilecekler. Bıçakları dakikada 12500 devir hızla döndürebilen profösyenel düzeydeki 1500W'lık motor ile donatılmış olduğundan her türlü içerik kullanıcı tarafından çabucak kıyılabilir, karıştırılabilir, harmanlanabilir Aynı zamanda gelişmiş çelik haznesi 2 litrelik ürün hacmi sağlar.

HotmixPRO Creative'in yüksek hızı sayesinde, normalde dakikada 3000 devirin üzerine çıkamayan kesiciler ile yapılabilen her türlü karışım artık çok daha kısa sürede, ürünlerin özellikleri ve niteliklerinde bir değişiklik olmaksızın yapılabilir. Dakikada 12500 devir, işlemleme süresini kısaltmanıza olanak sağlayacak ve özel ihtiyaçlarınızı karşılama olanağı sunacaktır.