ENGLISH

HotmixPro Easy


HotmixPRO Easy'nin üstün, eşsiz özelliği, 130°C'ye (266°F) varan sıcaklıklarda pişirilmeyi gerektiren kremalar, soslar ve reçeller gibi birçok yemek türünü, başarılı bir sonuca ulaşmayı temin etmek için, tarifler hazırlanırken sürekli dikkatli ve tekrarlanan kontroller gerektiren birçok ara adımı engelleyerek pişirebilmesidir. Ultra hassas sıcaklık kontrolü sayesinde malzemelerin tamamı hazneye koyulabilir ve arzu edilen sonuca minimum zorlukla ulaşma rahatlığı sunar.

HotmixPRO Easy aynı zamanda haznesindeki malzemeleri sabit ve tek bir şekilde belirlenen hızda karıştırıp her zaman hatasız bir karışım elde etmenizi sağlar. Basit kullanımı ve ideal sıcaklığı koruma özelliği göz önüne alınırsa, hazırlıklar boş yere zaman kaybetmeden yapılabilir ve bu da kalitenin beklentilerin altına düşmeyeceğini garanti eder.

HotmixPRO'nun dahili hassasiyet kontrolleri sayesinde en zorlu profesyonel bir yemeğin ve lezzetin kalitesini en üst düzeye çıkarabilecek. Gerçekten de HotmixPRO, gıda hizmeti profesyonellerine eskiden zamanın yetersiz olmasından dolayı yapılması zor olan birçok işi şimdi kolaylıkla ve kaliteden taviz vermeden halletmelerine olanak sağlar. Tüm bunları yaparken bir anda birçok yerde olmanıza gerek kalmadan yapabilir, daha fazla boş zamanınızı, eskiden karışık hatta bazen imkansız görünen, fakat gelecekte daha basit ve daha çabuk yapılacak başka şeylere kullanabilirsiniz. Kısacası, gıda hizmeti teklifleri geliştirilebilir, müşteri memnuniyeti arttırılabilir.

HotmixPRO Easy, sıvıları karıştırmaya yarayan bir mikser ve her türlü katı malzemeyi kıymaya yarayan bir kesici olarak çalışması için tasarlanmış özel bıçakları ile yenilikçi, çok işlevli bir makinadır. Bu imkanlar, makinanız değişik hızlarda eşzamanlı olarak karıştırmaya devam ederken 25°C (77°F) ve 130°C (266°F) sıcakları arasında her türlü yemeği ısıtıp pişirebilen bir ısıtma sistemi ile bütünleştirilmiştir. Bıçakları 10000 devire kadar hızlı çalıştıran 1200W'lık profesyonel seviye motoru ile donatılan HotmixPRO Easy, her türlü besini anında kıyar, püre haline getirir, suyunu çıkarır, harman eder veya karıştırır. Dahası, geliştirilmiş paslanmaz çelik haznesi sayesinde 2 litreye kadar besini işleyebilir. Birçok besin hazırlama işlemi dakikadaki devir sayısı 3000'in üzerindeki günlük kesici makinalarla yapılabilir, fakat HotmixPRO Easy ile bu işlemler, besinlerin özelliklerini ve kalitesini kaybetmeksizin çok daha çabuk sürede yapılabilir. 10000 devir sayesinde işleme süreleri farkedilebilir şekilde azalıp karışım ve malzemeler hayal edebileceğiniz her ihtiyacı tatmin edecek seviyede kalacaktır.

GÜVENLİ VE DAYANIKLIDIR!

  • Cihazı tamamen emniyet içinde kullanmayı sağlayan bir güvenlik kapağı ve motor freni.
  • Biri statik (termostat) ve diğeri de bir mikro işlemci sayesinde otomatik olarak güç ve sıcaklık oranını koruyarak motorun kendisini koruyan yenilikçi, doğrudan motora bağlı toplam iki sıcaklık kontrol sistemi.
  • Boyalı metal yapı
  • Yüksek hızlarda bilr cihazı sabit tutan, titreşimlere karşı şok önleyici ayaklar
  • Pişirme esnasında kullanıcısı için dış parçaların uygun yalıtımı ile profesyonel normlara uygun olarak üretilmiştir
  • Düşük gerilim kontrolleri
  • Toz ve nem gibi etkenlere karşı IPX1 derecede koruma

ON DOKUZ FONKSİYON TEK BİR MAKİNADA!

HotmixPRO Easy, mükemmel sıcaklık kontrolleri ile 130°C'ye (266°F) kadar varan sıcaklıklarda pişirme yapabilir. İki tane iyi bilinen uygulamanın özelliklerini bir araya getirir: kesici ve mikser. HotmixPRO Easy, pişmemiş veya pişmiş tarifleri, sıvıları, yarı sıvıları, ezmeleri (pâté) normal yapılarında hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamanıza olanak sağlayarak besinlerin organoleptik özelliklerini korur.

ETKİLİDİR, TEMİZLEMESİ ÇABUK VE KOLAYDIR!

HotmixPRO Easy;

  • Kavurma, pişirme, roast ve parlatma, çırpma, pastörize etme, çektirme, temizleme, sıcak tutma, ötelenmiş başlama programlama
  • Hamur yapma
  • Kıyma, öğütme, dövüp kıvamına getirme, çırpma, harmanlama, vs için idealdir.

Mevcut normlara uygun olarak besin ile ilgili her türlü parça, hızlı ve hassas bir temizleme için kolaylıkla sökülebilir.

YARATICI VE KÂRLI!

HotmixPRO Easy, benzersiz randımanı sayesinde şefin yaratıcılığını geliştirir, harici ekipmanlara para harcama gereğini ortadan kaldırarak ve mutfakta personel kullanımını azaltarak tasarruf yapmanıza olanak sağlar.